GTA Türk

GTA Türkçeleştirilmiş versiyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98.1 MB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Rockstar Games

GTA Türk indir. Araba Yarışı ve Uçak Oyunu kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

GTA Türk, severek oynanan GTA oyununun Türkçeleştirilmiş ve Türkiye'de geçiyormuş hissi veren yeni versiyonudur. GTA Türk, Grand Theft Auto oyunlarının devamı niteliği taşıyan, mafya oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren bir oyundur. Oyunun Türkçe olması ve Türkiye sokaklarında dolaşırmış gibi oynanması pek çok kullanıcının dikkatini çekmiş ve GTA Türk kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Gerek arabalar olsun gerek giyim tarzları olsun tamamen bir Türkiye havası içinde oynayabilirsiniz. Oyunda size verilen görevleri yerine getirerek oyun içinde de ödüller kazanabilirsiniz. Oyuncularına büyük keyif sağlayan bu oyun ile aksiyon dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.
Ses ve görsel efektleri, karakter tasarımları son derece gelişmiş bu oyunu, GTA severler sorunsuzca oynayabilecektir. Oyun içerisinde; polis görevleri, itfaiye görevleri, ambulans görevleri, top fun görevleri, taksi görevleri ve dükkan soymak gibi görevler bulunmaktadır. GTA Türk oyununda görevleri yerine getirirken çok aksiyonlu anlar yaşayacaksınız. GTA Türk oyunu içerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip, yeni bölümler ve yeni görevleri Türkiye toprakları üzerinde gerçekleştirmeniz sağlanmaktadır.
Ücretsiz ve oyunun orjinal haline hiçbir şekilde zarar vermeyen bu uygulama sayesinde tanıdık ve bilindik yerde aksiyonlarla dolu maceralara katılabilirsiniz. Gta hayranlığı gün geçtikçe artıyor ve eskimek bilmeyen bölümlerinin sayıda aynı hızda ilerlemeye devam ediyor. GTA Türk oyununun içerisinde bulunan sokaklarda murat 131, tofaş, kartal, anadol gibi arabalar görebilir aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor formasıyla yürüyen insanlar görebilirsiniz. Kullandığınız arabalarda Türkçe şarkılar da çalmaktadır. Oyuna başladığınız an kendinizi Türkiye'de geziyormuş gibi bulabilirsiniz. Hem orjinalliği bozulmadan hem de Türkçeleştirilmiş bir şekilde oynanan GTA Türk kullanıcılarını büyülemeye devam ediyor. Oyunda bulunan araba plakaları ve dolar işareti de Türkiye'ye uyumlu hale gelmektedir. Bu şekilde Vice City sokaklarında gezerken aynı Türk şehirleri sokaklarında geziyormuş gibi hissedeceksiniz. Oynarken büyük haz duyacağınız GTA Türk oyunu eskimeyen tadıyla oyuncularına her zaman aynı keyfi yaşatmaya devam ediyor. Her zaman kolay ve keyifli bir biçimde vakit geçireceğiniz GTA Türk oyunu sizleri oyunun içinde kaybolmaya davet ediyor.

GTA Türk Nasıl indirilir?

Sol tarafta bulunan "ücretsiz indir!"'e tıklayarak indirme sayfasına geçebilirsiniz.

GTA Türk Nasıl Kurulur?

Şimdi sizlere GTA Türk kurulumu hakkında bilgi vereceğiz. Bu modu yükleyecekseniz mutlaka eski dosyalarınızı yedeklemelisiniz. Böylece herhangi bir hata anında geri alabilirsiniz.

1. Aşama

1- Eğer "GTA Vice City" üzerinde değişiklik yaptıysanız baştan yükleyin.
2- Daha sonra Zipteki "GTA Mod Installer v4.0" programını çalıştırın.
3- "Continue >"ya bastıktan sonra önünüze çıkan penceredeki 3. seçeneğe yani "Install a mod (with a script file) to..."
tıklayıp "Next >"e basın.
4- Bu sefer önünüze çıkan penceredeki ilk seçeneğe yani "I want to select the ZIP or RAR file..." tıklayıp "Next >"e basın.
5- Şimdi önünüze çıkan penceredeki "..." tuşuna basıp Zipteki "GTa Turk City.zip" dosyasını seçin.Daha sonra "Next >"e basın.
6- Biraz bekledikten sonra tekrar bir pencere açılacak. Buradaki "..." tuşuna basıp "Grand Theft Auto Vice City"yi nereye
yüklediyseniz o klasörü bulmanız isteniyor. Ör:"C:Program FilesRockstar GamesGrand Theft Auto Vice City".
Bunu bulduktan sonra "Next >"e basın.
7- Size eski dosyalarınızı yedeklemek isteyip istemediğinizi soracaktır. Yedeklemenizi öneririz.
8- Şimdi tek yapmanız gereken 4 dakika boyunca beklemek.
9- Bitirdikten sonra Exit'e basarak 1. aşamayı bitirmiş bulunuyorsunuz.

2. Aşama

Zip'teki "GTA Vice City User Files" klasörünü kopyalayıp "Belgelerim"'in içine yapıştırınız. Böylelikle Gta Turk City modunu başarıyla yüklemiş bulunmaktasınız. Oyuna kaydedilmiş oyundan girmeniz gerekmektedir. Dört büyük Takım formalarına Ayarlar->Oyuncu Tipi'ne girerek ulaşabilirsiniz.

Diğer Notlar

Diğer notları klasörler içerisinde bulunan Okubeni.txt dosyalarından okuyabilirsiniz.

Oyun için bazı şifreler; (GTA Türk Bilinmeyen Hileler / GTA Türk Bütün Hileler / GTA Türk Hileleri)

BIGBANG - Tüm arabaları yok eder
YOUWONTTAKEMEALIVE - wanted seviyesini artırır
LEAVEMEALONE - wanted seviyesini azaltır
LIFEISPASSINGMEBY - Zamanı hızlandırır
APLEASANTDAY - Güzel hava
CATSANDDOGS - Yağmurlu hava
CANTSEEATHING - Sisli hava
ALOVELYDAY - Harika hava
ABITDRIEG - Bulutlu hava
FIGHTFIGHTFIGHT - Yayalar ayaklanır
NOBODYLIKESME - Yayalar size saldırır
OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS - Yayalara silah verir
TILLLIKEDRESSINGUP - Yayaların giysilerini değiştirir
ICANTTAKEITANYMORE - İntihar
HEELSAREALLINEED - Arabaları soyar
COMEFLYWITHME - Dodo uçan arabalar
REENLIGHT - Bütün trafik ışıkları yeşil olur
MIAMITRAFFIC - Trafik akışı hızlanır
ONSPEED - Daha hızlı yürüme
BOOOOOORING - Daha yavaş yürüme
GETTHEREQUICKLY - Hızlı araba
GETTHEREVERYFASTINDEED - Daha hızlı araba
ETTHEREAMAZINGLYFAST - Çok daha hızlı araba
Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için;
Core 2 Dou 1.8 Ghz işlemci,
1.5 GB Ram,
256 Mb Nvidia 7900 ekran kartı
16 Gb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç vardır.
GTA Türk indir